Winterseizoen op punt van beginnen
06-12-2018|
Winterseizoen op punt van beginnen
Komend weekend barst de zaalcompetitie los voor de selectieteams die meedoen. Na twee weken wennen in de zaal zijn de spelers en coaches er klaar voor. De veldregels hebben plaatsgemaakt voor de zaalregels. Alleen maar pushen, geen stuiterende ballen en handig gebruik maken van de zijbalken. Dat is de basis, maar dit jaar zijn er ook een paar wijzigingen in het zaalhockey.
Geen bankwissel meer
De teams blijven de hele wedstrijd bij dezelfde bank. In de rust wisselen de ploegen niet meer van bank.
Vrije- of uit push na strafcorner
Na het verdedigen van een strafcorner mag een speler die nog beschermende kleding draagt, een vrije push of uit-push nemen direct na de strafcorner.
Lees meer over de spelregels bij het zaalhockey op de website van de KNHB.
Het bestuur wenst iedereen die aan de slag gaat in de zaal heel veel succes!
Winterschool
Speel je geen zaalhockey en vind je een hele winter binnen zitten maar niks. Dan heb je je vast opgegeven voor de VMHC Winterschool. Gewoon lekker buiten blijven trainen, op het veld. Zolang de vorst wegblijft natuurlijk. Geen gedoe met andere regels, gewoon lekker buiten bezig zijn met bal en stick en lekker pushen, slaan en flatsen.